Open Atrium Documents (7.x-2.36) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Section
pl: Sekcja

en: Attachments
pl: Załączniki

en: -None-
pl: - Brak -

en: Groups audience
pl: Audytorium grup
