Open Atrium Documents (7.x-2.36) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Section
tr: Bölüm

en: Attachments
tr: Ekler

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en: An Open Atrium Document/Wiki page
tr: Bir Open Atrium Belgesi/Viki sayfası
