Open Atrium Documents (7.x-2.37) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Section
da: Sektion

en: Attachments
da: Bilag
