Open Atrium Documents (7.x-2.37) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Section
fa: بخش

en: Attachments
fa: پیوست‌ها
