Open Atrium Documents (7.x-2.37) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Groups audience
fr: Audience de groupes
