Open Atrium Documents (7.x-2.38) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Section
it: Sezione

en: Attachments
it: Allegati
