Open Atrium Documents (7.x-2.38) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Section
sv: Sektion

en: Attachments
sv: Bilagor

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Groups audience
sv: Målgrupper
