Open Atrium Documents (7.x-2.39) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Section
es: Sección

en: Attachments
es: Adjuntos

en: -None-
es: -Nada-

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia
