Open Atrium Documents (7.x-2.39) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Section
hu: Szakasz

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: -None-
hu: -Nincs-
