Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Access
ar: الوصول

en: Attachments
ar: المرفقات
