Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Access
be: Доступ

en: Attachments
be: Дадаткі
