Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Access
et: Ligipääs

en: Section
et: Sektsioon

en: Attachments
et: Manused
