Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Access
eu: Atzipena

en: Attachments
eu: Eranskinak
