Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים
