Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Access
hi: पहुंच

en: Attachments
hi: संलग्नी
