Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Access
lv: Piekļuve

en: Attachments
lv: Pielikumi
