Open Atrium Documents (7.x-2.40) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Access
eo: Atingo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
