Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: list
ja: リスト

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: Full
ja: すべて

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: @type %title has been deleted.
ja: @type %title が削除されました。

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理

en: Wizards
ja: ウィザード

en: Wizard
ja: ウィザード

en: (Machine name: @type)
ja: (システム内部名称: @type)
