Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Create content
kn: ಬರಹವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
