Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟
