Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: list
ru: список

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: add
ru: добавить

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Create content
ru: Добавить материал

en: Full
ru: Полный

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: @type %title has been deleted.
ru: Материал %title типа @type удален.

en: manage fields
ru: управление полями

en: manage display
ru: управление отображением

en: Wizards
ru: Мастера

en: (Machine name: @type)
ru: (Машинное имя: @type)
