Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: add
sk: pridať

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Full
sk: Plný

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)
