Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: list
sq: lista

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
