Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: list
uk: список

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: add
uk: додати

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Full
uk: Повністю

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Wizards
uk: Майстри

en: Wizard
uk: Майстер

en: (Machine name: @type)
uk: (Машинна назва: @type)
