Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: list
vi: danh sách

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: add
vi: thêm

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Create content
vi: Tạo nội dung

en: Full
vi: Đầy đủ

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị

en: (Machine name: @type)
vi: (Tên máy: @type)
