Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: list
ka: სია

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: Full
ka: სრული
