Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: list
nn: liste

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Create content
nn: Lag innhald

en: (Machine name: @type)
nn: (Datamaskinnamn: @type)
