Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: list
ro: listă

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: add
ro: adaugă

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Full
ro: Complet

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare
