Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக
