Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: list
br: listenn

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
