Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: list
bs: lista

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
