Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: list
da: liste

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: add
da: tilføj

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Create content
da: Opret indhold

en: Full
da: Fuld

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: @type %title has been deleted.
da: @type %title slettet.

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning

en: (Machine name: @type)
da: (Maskinlæsbart navn: @type)
