Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
