Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: (Machine name: @type)
km: (ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @type)
