Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: list
oc: lista

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: add
oc: apondre

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Full
oc: Complet

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: @type %title has been deleted.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat suprimit.

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge
