Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: list
tr: liste

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: add
tr: ekle

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Create content
tr: İçerik yarat

en: Full
tr: Tam

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: @type %title has been deleted.
tr: @type %title silindi.

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: Wizards
tr: Yardımcılar

en: (Machine name: @type)
tr: (Makine adı: @type)
