Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Full
ug: تولۇق
