Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Full
az: Tam
