Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Create content
mr: आशय बनवा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
