Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
