Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ
