Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: list
th: รายการ

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว
