Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc4) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
