Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc5) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: add
ca: afegir

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Full
ca: Complet

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: (Machine name: @type)
ca: (Nom màquina: @type)
