Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc5) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: list
el: λίστα

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: add
el: προσθήκη

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Full
el: Πλήρες

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: (Machine name: @type)
el: (Όνομα μηχανής: @type)
