Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: list
jv: daftar

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: (Machine name: @type)
jv: (Jeneng mesin: @type)
