Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc5) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
