Open Atrium Wizard (7.x-2.0-rc5) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх
