Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: list
af: lys

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Create content
af: Skep inhoud
