Open Atrium Wizard (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: add
eu: gehitu

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Full
eu: Osoa

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: (Machine name: @type)
eu: (Makina izena: @type)
